Firemní portrét

I firemní fotografie může být více „o nás.

Tak jako v běžném životě jsme originality, tak i v pracovním prostředí by naši individualitu z fotografie měli potencionální klienti cítit.

Kvalitní fotografie zaměstnanců jsou nezbytné pro společnost, která chce vytvořit silnou značku a pozitivní image. Vzniká tímto budování důvěry u zákazníků. Fotografiemi ukážete lidskou stránku Vaší společnosti a posílíte tím firemní hodnoty a kulturu.

firemní portrét žena

POUTO MEZI ZAMĚSTNANCI A FIRMOU

K čemu business portrét?

Firemní portréty také mohou pomoci vytvořit pouto mezi zaměstnanci a firmou. Focení portrétů může být skvělou příležitostí pro zaměstnance, aby se cítili součástí firmy a aby se na své práci podíleli. Tyto fotografie pak mohou být vystaveny v kancelářích firmy a vytvořit tak příjemnou a inspirativní pracovní atmosféru.

Focení firemních portrétů může mít mnoho různých přínosů pro firmu i pro jednotlivé zaměstnance.

portrét muž

Kvalitní fotografie zaměstnanců

Má tvorba je založena na hře světla a stínů, díky čehož dostanu do Vašich sebeprezentačních fotografií Vás jako člověka a ne pouze tělesnou schránku.

U mě nečekejte pouze obyčejné fotografie, ale zajímavé a esteticky zpracované portréty.

Ráda s Vámi proberu detaily a společně vytvoříme fotky, které budou dokonalé. Budu se těšit na Vaši zprávu a na naši spolupráci.


Chcete se nechat vyfotit?

Jsem profesionální portrétní fotografka z Hlučína nedaleko Ostravy. Fotím portréty žen, portréty mužů, business portréty.